HizmetlerimizHacegan, 2 açık 2 kapalı olmak üzere farklı 4 salonunda toplam 1600 kişiye hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet sunan Hacegan, kaliteli ses ve ışık düzeni, havalandırma tertibatı, kliması ve kapalı devre yayın imkanı ile her türlü eğlenceye imkan sağlıyor.

Özel gün ve törenler için son derece uygun bir mekan olan Hacegan’da;

Toplantılarınızın daha şık bir atmosferde gerçekleşmesi için süsleme hizmetinin de verildiği Hacegan’da toplantı veya eğlenceye göre animasyon ve canlı müzik hizmetide verilmektedir.

Hacegan’da talebe ve bütçeye göre menüler hazırlanmaktadır. İsteğe göre bay ve bayanlar için ayrı ayrı servis verilebilmektedir.

Hiçbir hizmetin atlanılmadığı Hacegan’da gelin odası ve mescit bulunmaktadır.

Hacegan’da otopark sorunu yaşamazsınız.

Nişan, evlilik ve sünnet törenleri insanların hayatındaki çok özel anlarıdır. Herkes bu özel anlarını yakınları, sevdikleri ve dostaları ile paylaşmak ister. Böyle günlerde hepimizin amacı bu özel anları daha da özel kılacak mekanlarda konuklarımızı ağırlamaktır.

Yaz ayları ise genellikle özel gün ve törenler için seçtiğimiz en uygun zamanlardır. Bu amaçla düşünülerek hizmete açılmış Hacegan’dan bahsetmek gerekirse;

İstanbul’u tepeden seyredebileceğiniz, boğazın eşsiz güzelliğini yaşayabileceğiniz, kuş cıvıltıları ile çam kokusunun bütünleştiği, Çamlıca tepesinde oldukça hoş bir mekan olan Hacegan, dört ayrı mekan seçeneğine sahip oldukça büyük bir tesisdir.

Her türlü eğlencenin yapılabilmesine olanak sağlayan kaliteli ses ve ışık düzenine sahip olan Hacegan’da, aynı zamanda havalandırma tertibatı ve kapalı devre yayın sistemleri ile her kata ayrı ayrı yayın yapılabilmektedir.

Servis kalitesi ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede düşünüldüğü Hacegan’da, yemeklerin kalitesi, servis kalitesi ile birleşerek çok hoş ve bir o kadarda hızlı servisle müşterilerini mutlu eder.

Geniş salonlarımızda yemekli her türlü toplantı, düğün, nişan veya sünnet töreninizi yapabilirsiniz.

Zevkinize göre süslenmiş salonlarda, özel anlarınızı paylaşmak istediğiniz sevdiklerinizi, dostlarınızı ağırlayabilirsiniz.

İş, şirket veya benzeri toplantılarınızı sakin bir ortamda yapabilirsiniz.

 

Hacegan Restaurant'ın gözüyle İSTANBUL